گزارش سایت موسیقی ما از کنسرت پنجم بهمن ۹۶

مهرزاد خواجه‌امیری در برج آزادی روی صحنه رفت

موسیقی ما – مهرزاد خواجه‌‌امیری آهنگساز، خواننده و نوازنده، در برج آزادی همراه با گروه خود روی به صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»، مهرزاد خواجه امیری در شروع برنامه پس از اجرای قطعه اینترنس توسط گروهش، با تشویق حضار به روی صحنه آمد. سپس مجری برنامه پس از خوش‌آمد گویی گفت: امشب در پارت اول با اجرای ده قطعه از ساخته‌های هنرمندان و آهنگ‌  سازان مطرح جهانی در پارت اول و ده قطعه از ساخته‌های مهرزاد خواجه امیری در پارت دوم در خدمت شما خواهیم بود.

خواجه ‌امیری نیز گفت: «خوشحالم که سبک نیوایج در ایران طرفداران خود را پیدا کرده و مورد حمایت قرار گرفته است». سپس در پارت اول این کنسرت ده قطعه از آهنگ‌سازان مطرح جهانی همچون یانی، کوهن، زیمر و گروه سکرت گاردن اجرا شد.

در پارت دوم این کنسرت نیز ساخته‌های مهرزاد خواجه امیری همچون معبد شرقی، کومیتیس، آتاناسیا، خلیج فارس و … به صورت گروه‌نوازی و دو‌نوازی اجرا شد که با تشویق حضار سالن رو به رو گردید.

قطعه بیستم این کنسرت با نام “مرگ شاید شیرین” نیز به شهدای حادثه سانچی تقدیم شد که با دکلمه‌ای توسط امیر حسین موسوی از کتاب شازده کوچولو همراه گردید.

مسعود نوروزی نوازنده ساز ویولن، کمانچه و ارکستر مایستر، روژین عدالت نوازنده ویولن، سهیل بهمن نوازنده ویولن آلتو، شادی رحیمی و ایلیا امینی نوازندگان ویلنسل، امیرحسین کیانپور نوازنده سازهای بومی، کیمیا شعربافیان نوازنده ابوا، سعید فرنژاد نوازنده گیتار الکتریک، میلاد دودانگه نوازنده گیتار باس، شهریار شافعی نوازنده درام، حامد قربانی نوازنده کیبورد و همچنین حسین مهدوی، علی پوررجب، دانیال عبرت، نادیا باقری، رویا رفعتی و مهسا مردانی گروه کر، اعضای گروه مهزاد خواجه امیری در این کنسرت را تشکیل می‌دادند.

از مهمانان ویژه این شب نیز می توان به نرگس آبیار(کارگردان)، محسن افشانی(بازیگر)، جواد افشار( گوینده خبر)، پریچهر مشرفی(بازیگر سینما و تلویزیون)، علی علایی(آهنگساز)، امیر حسین ذوالقدری(خواننده و تنظیم کننده) و رضا مریوند(رهبر ارکستر رتوریک) اشاره کرد.

منبع:
سایت «موسیقی ما»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *